Hotel Praha 4 Abitohotel
Hotel Abitohotel ubytování Praha 4 Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Abitohotel / Praha 4

Hotel Abito je nově otevřený hotel, který se nachází v Praze 4. Výhodou tohoto hotelu je vynikající příjezdová dostupnost, poblíž hlavních dopravních tepen. Pražský hotel Abito nabízí hostům kvalitní nabídku služeb a hlavním cílem je, aby se zde hosté cítili spokojeni a vždy se sem rádi vraceli.

Hotel Abito v Praze ubytování
Pražský hotel Abito má k dispozici 64 pokojů o kapacitě až 208 lůžek. Pokoje mohou být využity na dlouhodobé či krátkodobé pobyty, ubytování s dětmi a velké skupiny. Hosté hotelu Abito si mohou vybrat z jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů nebo 8 apartmanů. Velmi oblíbené jsou pokoje typu Suite, vhodné pro ubytování 2-4 osob. Pokoje mají nové vybavení a větší část pokojů má vlastní prostornou předsín s bohatě řešenými úložnými prostory.

Hotel Abito ubytování v Praze služby
Hotel Abito v Praze poskytuje širokou nabídku služeb. Na recepci jsou nabízeny klasické hotelové služby, drobný prodej zboží, objednání taxi či zajištění kulturních akcí a podobně. Parkovat můžete na hotelovém parkovišti přímo u objektu pro osobní automobily a autobusy.

Ubytování v Praze hotel Abito gastronomie
Hotel Abito v Praze nabízí k pobytu snídaně, které probíhají v saloncích na jednotlivých patrech. Hosté si tak mohou vychutnat svoji snídani v klidné, ničím nerušené atmosféře. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 h.

Ubytování hotel Abito v Praze okolí
Praha má řadu tváří. Dokáže být veselá i zábavná, dokáže být romantická i nostalgická. Díky své kráse a atmosféře získala řadu přívlastků jako například zlatá, stověžatá, koruna světa, Praha magická, kamenný sen, srdce Evropy, Matka měst a další. Zasloužený je i přívlastek Praha kulturní. Vedle bohatého kulturního života současnosti se může Praha pyšnit tím, že zde tvořila a nebo čerpala inspiraci řada umělců.
Hotel Praha 4 Abitohotel - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 4 Abitohotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4 Abitohotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4 Abitohotel - disponuje restauracíHotel Praha 4 Abitohotel - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4 Abitohotel - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 4 Abitohotel - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 4 Abitohotel - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 4 Abitohotel - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 4 Abitohotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4 Abitohotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4 Abitohotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4 Abitohotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 4 Abitohotel - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com